FİRMA ÜYELİĞİ


Firmanız olarak size en kolay üye olup ilanlarını yayınlayabileceğiniz en rahat imkanı sunuyoruz üye firma ol linkimize tıklayarak kısa ve kolay adımlarla üye olup ilanınızı anında yayınlayabilirsiniz


ADAY ÜYELİĞİ (CV OLUŞTURMA)


Artık iş aramanın en kolay yolu www.marketeleman.com sitesinde,


cv oluşturun linkimizi tıklayarak kısa bir sürede cv oluşturup ilanlara başvuru ve cv nizin üye firmalar tarafından görülmesini gerçekleştirebilirsiniz.


REKLAM BÖLÜMÜ


Firmalar ve sitede reklam vermek isteyenler site üyeliği


dahilinde kullanıcı ve üye firma girişlerinden reklamları girip yayınlatabilirler.Reklamlarınızı duyurmanın en kolay ve en etkili yolu marketeleman'da sizlerle.


GÜNCEL HABERLER


Perakende ve tüm market sektörüne ait güncel haberleri site üzerindeki gündem linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz.


YAZARLARIMIZ


Birbirinden çok bilgili yazarlarımız tarafından yazılan ve sizlerin bilgisine sunulan yazılarımızı yazarlarımız linkine tıklayarak okuyabilirsiniz.


ARA LİNKİ


Ana sayfamız üzerinde bulunan ara linkine il ilçe semt ve aradığınız iş pozisyonunu yazarak daha kolay ve rahat iş arayabilir başvuru yapabilirsiniz


Sitemiz ana sayfasında yer alan acil,part time,staj,dönemsel ve vitrin ilanlarına ulaşmak için YAZARLARIMIZ linkimizin altında bulunan linkten giriş yapabilir inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz.