Marketeleman.com Hakkında


Marketeleman.com, Sadece market sektörüne eleman sağlayan bir öncü firmadır

Marketeleman.com, Türkiye'nin ilk market sektörüne özel eleman sitesi olarak yayına girmiştir. Bu sektörde ilk olmanın verdiği gururla, Türkiye'nin ilk Market Elemanı kaynakları sitesi olarak market sektörüne web kaynaklı (elektronik) insan kaynağı sunmayı ve firma işe alım maliyetlerini önemli ölçüde düşürmeyi amaçlamaktadır.


Marketeleman.com RTP Medya ve Prodüksiyon ortak şirketidir

RTP Medya, 2005 yılında 15m2 ofis ortamında Yasin Gökçek tarafından, medya ve organizasyon sektöründe bulunan eksikler üzerine kurulmuştur. Zamanla artı değer yaratan ve müşteri memnuniyetine önem veren şirketler arasında yerini almıştır. Bünyesinde bir çok internet sitesi ve çalışanı barındıran RTP Medya Grubu, son projelerinden biri olan Marketeleman.com ile projelerine devam etmektedir.


Marketeleman.com devamlı olarak gelişen ve geliştirilen bir sistemdir

İş arayan market personelini ve işçi arayan market sahiplerini elektronik internet ortamda bir araya getiren Marketeleman.com, sadece market çalışanları için ilan yayını sitesi olarak değil, aynı zamanda market sektöründe uygulamaya sunulan ilk internet sitesi olma özelliği sayesinde de market sektörünün ilk ilan sitesi olma özelliğini taşımaktadır.


RTP Medyanın yaptığı yatırımlar sayesinde, Marketeleman.com hızla gelişen yapısı ve güncellenen içeriği ile değişim ve gelişimlere ayak uydurmaktadır.


Marketeleman.com üye firma sayısını giderek artıracaktır

Marketeleman.com İnsan Kaynakları teknolojileri konusunda ilk olmanın verdiği zorluklara rağmen, arkasında bulunan destek ekibi ve çalışanları sayesinde, zamanla daha da gelişerek üye firma ve aday sayısını artırmayı hedeflemektedir.  


Marketeleman.com market sektörünün öncü şirketidir

Marketeleman.com üye firmaların reklam ve tanıtımlarını üstlenerek, market sektöründe daha verimli bir aday arama ortamını oluşturmayı hedeflemektedir. İlk olmanın verdiği sorumluluk ile hareket eden Marketeleman.com aday ve işveren arasında market sektöründe bir köprü görevi görmektedir.


Marketeleman.com sürekli gelişen yapısı sayesinde hizmet kalitesini artırıyor


Marketeleman.com, arkasında bulunan ekip desteği ile, müşterilerinin istekleri doğrultusunda mevcut yapısını geliştirerek, market sektöründeki güncel sorunlara çözüm bulmaktadır. Aynı zamanda adaylar ile işverenler arasında  hizmet kalite standartları oluşmasına yardımcı olmaktadır.